Certyfikat VCC   Certyfikat VCC

Akademia Przedsiębiorczości

 

Jak prowadzić firmę, podnieść obroty i być właścicielem zyskownego gabinetu lekarskiego/stomatologicznego/medycyny estetycznej?
Jesteś pracodawcą lub pracownikiem?
Chcesz się rozwijać, zwiększać swoje kwalifikacje lub wzmocnić swoją pozycję zawodową?
Szkolenia dla lekarzy
Skorzystaj z dofinansowania na szkolenie z symulacją 
Business Manager™

Business ManagerBusiness Manager™ – Symulacja Biznesowa jest narzędziem szkoleniowym, którego metodologia stwarza możliwość umiejętnego korzystania z wiedzy. Jest to jedyne tego typu narzędzie kształcące myślenie przedsiębiorcze – dzięki niemu dowiesz się jak zyskownie zarządzać gabinetem. Celem symulacji Business Manager™ jest poznanie zasad prowadzenia firmy oraz wpływu obranej strategii na wyniki prowadzonego biznesu. Dowiedz się gdzie znajdują się koszty, jak podnieść obroty oraz przede wszystkim jak być właścicielem zyskownego gabinetu. Warsztat w oparciu o tę symulację wykorzystuje metodę nauki przez doświadczenie, w której proces uczenia się następuje poprzez interaktywną współpracę uczestników.

Dowiedz się więcej o symulacji na: www.shtraining.pl/business-manager

Szkolenie trwa 2 dni (16 godzin) i odbędzie się w grupach złożonych z maksymalnie 6 osób w dwóch następujących terminach:
18-19.11.2017
9-10.12.2017

Kto może wnioskować o dofinansowanie?

Każdy pracodawca dla siebie i swoich pracowników. Pracodawcą jest każda osoba zatrudniająca min. 1 osobę na umowę o pracę (nie jest ważny wymiar etatu).

Jaka jest wysokość dofinansowania?

Mikroprzedsiębiorca otrzymuje 100% dofinansowania, pozostałe firmy (małe, średnie, duże) otrzymują dofinansowanie w wysokości 80% kosztów szkoleń i jest ono BEZZWROTNE.

Procedura starania się o dofinansowanie jest bardzo prosta. Należy wypełnić i przesłać do nas wypełniony wniosek (dostępny poniżej), na podstawie którego tworzymy dla Państwa gotowe dokumenty. Wystarczy zanieść je do odpowiedniego dla Państwa Urzędu Pracy. Terminy w których można starać się o dofinansowanie oraz pula dostępnych pieniędzy różnią się w zależności od miasta.

Formularz

Kontakt w sprawach technicznych związanych z dofinansowaniem: +48 791 050 444
Kontakt w sprawach merytorycznych: +48 501 960 716, shtraining@shtraining.pl