Mateusz Jastrzębski

Trener Symulacji Biznesowych i Gier SzkoleniowychOd wielu lat świadczę rozwiązania w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, przeprowadzam sesje coachingowe i diagnostyczne dla polskich oraz międzynarodowych klientów z sektora prywatnego jak i publicznego. Pracuję również z profesjonalistami, doszukując się drzemiącego w nich potencjału, pomagam projektować ścieżki rozwoju oraz diagnozuję dysfunkcjonalne zachowania, które mogą wpływać na wypalenie zawodowe. Wcześniej pracowałem jako psycholog w prywatnych placówkach klinicznych i psychiatrycznych w Londynie przestrzegając etyki i standardów National Health Service. Zajmowałem się głównie diagnozą oraz interwencją przy problemach psychologicznych i behawioralnych powiązanych m.in. ze stresem w pracy oraz nieumiejętnym zarządzaniem emocjami.

Na studiach ukończyłem Psychologię Stosowaną na University of Bedfordshire, Luton w Wielkiej Brytanii. Posiadam także tytuł Masters of Science z Psychologii Biznesu – Westminster Business School, Londyn. Mój projekt naukowy dotyczył Inteligencji Emocjonalnej i Pracy w Zespołach.

Ponadto jestem akredytowanym Coachem Behawioralnym w prestiżowym Behavioural Coaching Institute, London, UK. Przeprowadzam również szkolenia dla studentów Politechniki Warszawskiej (visiting lecturer).

Należę do grup i stowarzyszeń: Measuring Behaviour, International Coach Federation, Behaviour Change Now, Human Resources Professionals Worldwide, HR & Talent Management Executive, Business Coaching, International Coaching Network, Business Psychology Centre.

Poza moją „pasją-pracą” uwielbiam wspinaczkę górską, podróżować, zwiedzać i wymieniać się doświadczeniami z nowo poznanymi kulturami. Inspiruje mnie wgląd w strukturę ludzkich zachowań, inteligencja emocjonalna oraz zamglona potęga ludzkiej podświadomości.