Klub Praktykanta

Drodzy Praktykanci!

Stworzyliśmy dla Was Klub Praktykanta – miejsce spotkań wszystkich praktykantów SHtraining.

W jakim celu?

Głównym powodem utworzenia tego Klubu jest oczywiście utrzymanie kontaktów nie tylko w celach towarzyskich, ale także biznesowych. Kontakty między praktykantami mogą być ogromnie pomocne w tworzeniu indywidualnej ścieżki kariery. Mamy tutaj możliwość wymiany doświadczeń, dzielenia się zdobytą wiedzą, poszerzania sieci kontaktów.

Oprócz korzyści ze wzajemnych kontaktów Klub Praktykanta daje możliwość uczestniczenia w szkoleniach prowadzonych przez trenerów SHT. Zrzeszamy się także po to, aby ułatwić organizację tych szkoleń. Zatem nawet już po odbyciu praktyk mamy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji z szerokiej dziedziny biznesu.

Najwięcej w życiu nauczyć się można od innych zatem wierzymy, że działanie tego klubu będzie dla Was dużym wsparciem w okresie zdobywania przez Was pracy.

Jeżeli chcesz odbyć praktyki w Shtraining – poznać funkcjonowanie firmy szkoleniowej, zdobyć doświadczenie zawodowe pracując w grupie młodych, ambitnych osób, prześlij swoje CV na adres: praktyki@shtraining.pl

Obecnie szukamy praktykantów na stanowisko Social Media Specialist  – sprawdź szczegóły

[button link=”https://www.shtraining.pl/klub-praktykanta/forum/”]Forum Klub Praktykanta[/button]

[custom_table]

Magda Wojciechowska

Anna Karcz

Maria Żakowicz

Zuzanna Sroczyńska

Adam Hilaruk

To miejsce czeka na Ciebie

[/custom_table]

Praktykanci Lato 2011

Praktykanci Wiosna 2011

Praktykanci Zima 2010/11

Praktykanci Jesień 2010

Praktykanci Lato 2010

Praktykanci Wiosna 2010

Praktykanci Zima 2009/2010